Klientom, którzy mają własny zbiornik, oferujemy możliwość zakupu gazu w imieniu grupy zakupowej. Negocjujemy cenę z kilkoma dostawcami gazu Swoją propozycję kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Dostarczamy najwyższej jakości propan, w konkurencyjnych stawkach. Naszą ofertę wyróżnia nie tylko dobra cena gazu, ale także obsługa klienta na najwyższym poziomie oraz terminowość realizacji. Jeśli posiadasz zbiornik na własność to oferta gazu płynnego z Barlinka powinna Cię zainteresować.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i stałemu monitorowaniu rynku doskonale orientujemy się w aktualnej sytuacji dotyczącej cen gazu. Regularnie dokonujemy pełnego przeglądu ofert różnych dostawców. Analizujemy trendy w zakresie dostępności surowca oraz proponowanych cen hurtowych. Dzięki temu potrafimy doradzić w zakresie doboru i wdrożenia strategii zakupowej LPG. Sprawia to, że jesteśmy konkurencyjną firmą, która poza sprzedażą zbiorników i wykonywaniem instalacji pośredniczy również w nabywaniu gazu w atrakcyjnych cenach.

Jeśli zatem każde napełnianie zbiornika naziemnego LPG sprawia, że zastanawiasz się, czy możesz jakoś obniżyć koszty ogrzewania, nasza oferta powinna Cię zainteresować. Dzięki temu, że prowadzimy negocjacje z kilkoma dostawcami, możemy za każdym razem przedstawić Ci korzystną ofertę.