Zbiorniki naziemne i podziemne LPG Rzepin

To doskonałe rozwiązanie dla każdego, dla kogo cenny jest czas, pieniądze i nasza planeta. Wolnostojące zbiorniki LPG są właściwie bezobsługowe, właściwie – bo co kilka miesięcy trzeba zamówić gaz, resztą zajmie się ekipa, która do Ciebie przyjedzie.

Dzięki temu, że paliwa w zbiorniku wystarczy na wiele miesięcy, sam wybierasz dogodny moment, w którym postanowisz go uzupełnić, mając na względzie, że w ciepłe pory roku jest on w dużo niższej cenie. LPG to bardzo popularny surowiec, wiele sprzedawców chcąc przyciągnąć do siebie klienta, oferuje niskie ceny.

Image

Gaz płynny ze zbiornika naziemnego czy podziemnego?

Wybierając zbiornik naziemny na LPG w Rzepinie wybierasz potwierdzone certyfikatami bezpieczeństwo. Nasze zbiorniki są całkowicie nowe. Naziemny zbiornik LPG wybierz w momencie, gdy dysponujesz dużą działką i luźną zabudową terenu, lub poziom wód podziemnych nie pozwala na zamontowania zbiornika podziemnego. W ofercie ORG EKO znajdziecie nie tylko zbiorniki, ale też gaz. Jest on najwyższej jakości i w przystępnej cenie, ale dajemy Ci pełną wolność wyboru dystrybutora paliwa. Dostępne pojemności tych zbiorników to: 2700, 4850 i 6400 litrów. Zbiorniki naziemne LPG w Rzepinie są pokryte specjalną powłoką, która odbija promienie słoneczne, uniemożliwiając nagrzanie się gazu w środku.

Tam gdzie nie ma podłączonej sieci gazowej, ani miejsca na składowanie węgla, czy innego opału, tam jest miejsce na podziemne Zbiorniki LPG. To rozwiązanie dla estetów, którym duży zbiornik na działce, zaburzałby poczucie piękna. Dodatkowo, zbiorniki podziemne nie wymagają dużej powierzchni działki, a jedynie odpowiedniego poziomu wód gruntowych. Stosowane są do ogrzewania domów jednorodzinnych, a także do hoteli, biur i zakładów pracy. Zbiorniki LPG podziemne w Rzepinie są bezpieczniejsze w stosowaniu, niż zbiorniki nadziemne, ponieważ nie są ciągle narażone na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Ile kosztuje ogrzewanie domu gazem?

Gaz płynny jest samowystarczalny, tzn. zasila kotły centralne, jak i podgrzewa wodę, oraz zaopatruje kuchenkę gazową. Chcąc obniżyć koszty użytkowania zbiornika, należy wybrać kupno na własność, a nie dzierżawę. Koszty wynajmu, często już po roku przekraczają koszty zakupu. Dodatkowo, dzierżawiąc zbiornik na LPG, jesteś uzależniony od jednego dostawcy gazu i nie masz możliwości wyboru najkorzystniejszej oferty na rynku.

Wbrew opiniom, ogrzewanie propanem, jest bardziej opłacalne od innych rozwiązań grzewczych. Za 2 500 L propanu, czyli tyle ile wystarczy do ogrzewania domu przez rok, zapłacisz jedynie ok. 4000zł. W przypadku oleju opałowego, kwota ta wynosi ponad 6000 zł.

Image