Zbiorniki naziemne i podziemne LPG Szczecin

Dzięki dofinansowaniom na zmianę ogrzewania, na takie za pomocą zbiornika LPG wolnostojącego, uzyskanie ciepła w domu staje się prostsze i tańsze. Podjęcie decyzji o zainstalowaniu podziemnego zbiornika lub zbiornika naziemnego LPG w Szczecinie, powinno stać się znacznie łatwiejsze. Taki typ ogrzewania jest całkowicie bezpieczny i ekologiczny. Dzięki swojej wydajności, już jedno zatankowanie, wystarcza nawet na kilka miesięcy, co przekłada się na większe oszczędności w domowym budżecie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wymienić lub pozbyć się starego systemu ogrzewania i zamienić je na ekonomiczne zbiorniki naziemne lub zbiorniki LPG podziemne.

Image

Ogrzewanie przy wykorzystaniu naziemnego lub podziemnego zbiornika LPG

Wykorzystanie ogrzewania na zbiorniki podziemne lub zbiorniki naziemne LPG, dla mieszkańców Szczecina i okolic, jest idealnym rozwiązaniem. Szczególnie w miejscach niezgazyfikowanych.

Zbiorniki naziemne na gaz LPG, zazwyczaj stosowane są w miejscach, gdzie ich obecność nie będzie przeszkadzała - mianowicie wszędzie tam, gdzie zabudowa przestrzenna jest luźniejsza. Innym argumentem opowiadającym się za tą wersją, jest wysoki poziom wód gruntowych występujących na terenie, gdzie ma znajdować się zbiornik. Natomiast zbiorniki podziemne stosowane są na małych działkach oraz w miejscach, gdzie zabudowa jest zwarta
i nie ma możliwości zainstalowania takiego zbiornika na powierzchni. Niewątpliwą zaletą tej wersji zbiornika jest jego brak odznaczania się w przestrzeń działki, gdyż znajduje się on (jak nazwa wskazuje) pod ziemią.

Zależnie od wielkości ogrzewanej powierzchni, dostępne są trzy litraże zbiorników wolnostojących na gaz LPG: 2700, 4850 oraz 6400 litrów.

 

Zbiorniki na gaz płynny – zakup czy dzierżawa?

Elementem wartym przeanalizowania przy chęci zakupu systemu ogrzewania do domu gazem płynnym, jest możliwość zakupu lub dzierżawy zbiornika. Zarówno zakup jak i dzierżawa, mają swoje zalety i wady. Z naszego doświadczenia wynika, że więcej korzyści przynosi Państwu zakup.

Pierwszą z nich jest możliwość negocjacji cen z kilkoma dostawcami gazu, gdzie przy dzierżawie zbiornika, klient często uzależniony jest od kupna gazu od korporacji wynajmującej (po odpowiednio zawyżonych cenach). Posiadanie zbiornika na własność, pozwala wybierać pomiędzy dostawcami, dzięki czemu cena gazu zawsze będzie niższa. Dodatkowo odchodzą koszty dzierżawy, które przy zakupie, mogą zwrócić się już po roku użytkowania. Kolejnym atutem jest możliwość odsprzedania zbiornika, czego nie można zrobić w przypadku wynajmu.

Image
Image

Zbiorniki LPG Szczecin - indywidualne podejście do klienta

Klienci, którzy mają zamiar wykorzystywać ten sposób ogrzewania, oczekują indywidualnego podejścia do ich potrzeb i właśnie ta cecha charakteryzuje pracowników firmy ORG-EKO. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces zmiany ogrzewania: od wykonania wszelkich formalności (zebrania pozwoleń, umów, etc), przez sprzedaż i montaż zbiornika, aż po odbiór końcowy.

Jeśli myślą Państwo o zainstalowaniu naziemnego lub podziemnego zbiornika LPG i mieszkają w Szczecinie lub jego okolicach, firma ORG-EKO bardzo chętnie pomoże w dobraniu odpowiedniej instalacji grzewczej.