Zbiorniki naziemne i podziemne LPG Myślibórz

Ogrzewanie gazowe daje użytkownikom dużą wygodę. System ten jest bezobsługowy, czysty i tańszy w eksploatacji, szczególnie w porównaniu do starych pieców na paliwa stałe czy do ogrzewania elektrycznego.

Zazwyczaj wybierany jest w miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci gazowej.

Image

Gaz płynny ze zbiornika naziemnego czy podziemnego?

Zbiorniki wolnostojące na gaz, dzielą się na dwa typy - naziemne i podziemne, a wybór między nimi uzależniony jest od warunków, takich jak:

  • wielkość działki,
  • poziom wód gruntowych,
  • gęstość zabudowy.

Zbiorniki naziemne LPG stosowane są na większych działkach, o luźnej zabudowie oraz w miejscach gdzie poziom wód gruntowych jest wysoki. Zbiorniki podziemne LPG są faworytami na małych i gęsto zabudowanych działkach oraz w miejscach gdzie poziom wód jest niski i nie przeszkadza. Oczywiście ten typ nie zaburza wizualnych aspektów terenu.

Zakup czy wynajem zbiornika?

Przy wykonywaniu instalacji pojawia się wybór - opcji zakupu lub dzierżawy zbiornika.

Która z możliwości jest lepsza? Więcej przemawia za zakupem zbiornika (niezależnie czy podziemnego, czy naziemnego). Powodem może być np. możliwość negocjacji cen z dostawcami gazu. Zazwyczaj, podpisując umowę dzierżawy traci się taką szansę, gdyż firmy dzierżawiące określają dostawcę w umowie.

Dodatkowo odchodzą miesięczne koszty dzierżawy. Tymczasem zakup zbiornika, może się zwrócić już po niecałym roku użytkowania.

Ponadto właściciele mają możliwość odsprzedania zbiornika, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nie ma takiej szansy, gdy zbiornik jest dzierżawiony.

Image
Image

Zbiorniki LPG Myślibórz - kompleksowe podejście do klienta

W naszej firmie ORG-EKO zadbamy o pełen komfort klientów, poprzez dokonanie wszelkich formalności (np. zebranie zezwoleń), dotyczących wykonania instalacji, jaką są zbiorniki na gaz płynny.

Mamy doświadczenie w branży, więc oprócz formalności przeprowadzamy cały proces instalacji - od projektu, przez zakup i montaż czy wykonanie instalacji wewnętrznej, po odbiór końcowy. Wszystko to załatwione zostanie w jednym miejscu i u jednej firmy, co jest dodatkowym atutem i oszczędnością czasu. Zajmujemy się także sprzedażą zbiorników wolnostojących na gaz płynny. Wszystkie są nowe i posiadają konieczne certyfikaty i badania.

Istnieje potrzeba zainstalowania do domu zbiornika wolnostojącego na gaz płynny? Mieszkacie w Myśliborzu lub okolicach? Jako firma ORG-EKO, bardzo chętnie pomożemy. Zarówno w dobraniu odpowiedniej instalacji, wykonaniu pełnej dokumentacji, procesie montażowym i odbiorach. Zapraszamy serdecznie.