Zbiorniki naziemne i podziemne LPG Kostrzyn nad Odrą

Ogrzewanie gazowe, daje Państwu – użytkownikom, bardzo dużą wygodę. Zarówno podczas sezonu grzewczego – zimowego, jak i w sezonie letnim, gdy konieczne jest podgrzanie wody do mycia (np. w bojlerze) czy ugotowanie posiłku. System ten jest bezobsługowy, czystszy i łatwy w użytkowaniu (w porównaniu do starych pieców na paliwa stałe). Jest też doskonałą alternatywą dla drogiego ogrzewania eklektycznego. Zazwyczaj stosowany jest w miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci gazowej.

Image

Kompleksowe wykonanie instalacji grzewczej – Kostrzyn nad Odrą

W firmie ORG-EKO, dbając o komfort Państwa - swoich klientów, jesteśmy w stanie dokonać wszelkich formalności dotyczących wykonania instalacji ze zbiornika na gaz płynny LPG.

Dzięki doświadczeniu w branży, oprócz wykonania pracy papierkowej możemy przeprowadzić cały proces instalacji, począwszy od projektu, poprzez zakup i montaż zbiornika, wykonanie instalacji wewnętrznej, aż po odbiór końcowy.  Dodatkowym atutem i oszczędnością czasu, jest możliwość załatwienia wszystkiego w jednym miejscy, gdyż nasza firma ORG-EKO, zajmuje się również sprzedażą zbiorników wolnostojących na gaz płynny. Wszystkie zbiorniki są nowe i posiadają konieczne certyfikaty i badania.

Zakup czy dzierżawa zbiornika LPG

Zbiorniki wolnostojące na gaz, dzielą się na naziemne i podziemne, a wybór wersji uzależniony jest od kilku zmiennych takich jak:

  • wielkość działki,
  • poziom wód gruntowych,
  • gęstość zabudowy.

Jak zapewne się Państwo domyślają, zbiorniki naziemne LPG stosowane są na większych działkach oraz w miejscach gdzie poziom wód gruntowych jest wysoki. Natomiast zbiorniki podziemne, wiodą prym na małych działkach oraz w miejscach gdzie występuje ścisła zabudowa.

Przy wykonywaniu instalacji macie Państwo do wyboru dwie opcje zakup lub dzierżawę zbiornika.

Zdecydowanie więcej argumentów przemawia za opcją zakupu zbiornika podziemnego lub naziemnego na gaz płynny LPG. Jednym z nich jest możliwość negocjacji cen z dostawcami gazu. Zazwyczaj nie jest to możliwe przy dzierżawie, gdy firmy dzierżawiące, w umowie określają dostawcę. Dodatkowo odchodzą koszty dzierżawy, a sam zakup zbiornika, może się już zwrócić po roku użytkowania. Ponadto Państwo jako właściciele mają możliwość odsprzedania zbiornika, jeśli będzie taka potrzeba.

Image
Image

Zbiorniki naziemne i podziemne LPG Kostrzyn nad Odrą

Jeśli myślą Państwo o zainstalowaniu do domu naziemnego lub podziemnego zbiornika LPG, a mieszkają w Kostrzynie nad Odrą lub okolicach, jako firma ORG-EKO, bardzo chętnie pomożemy. W dobraniu odpowiedniej instalacji grzewczej. Wykonaniu pełnej dokumentacji. Instalacji. Odbiorach. Zapraszamy serdecznie.