Zbiorniki naziemne i podziemne LPG Mirosławiec

Jesteśmy firmą ORG-EKO. Kompleksowo wykonujemy instalacje ogrzewania, dzięki urządzeniu jakim jest zbiornik LPG wolnostojący. Zbieramy potrzebną dokumentację, sprzedajemy, montujemy, a na końcu dokonujemy odbioru technicznego, aby zbiorniki na gaz płynny były w pełni profesjonalnie zainstalowane i bezpieczne.

Image

Wsparcie przy zakupie zbiorników LPG w Mirosławcu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomóc przy procesie wymiany starego systemu ogrzewania na ogrzewanie gazem LPG. Bierzemy na siebie cały proces: 

  • projekt i dokumentacja,
  • zakup zbiornika (lub jego sprzedaż od nas),
  • montaż i wykonanie instalacji wewnętrznej, 
  • odbiór techniczny, etc. 

Ponadto jesteśmy pomocni, przy: 

  • uzyskaniu niezbędnych pozwoleń,
  • wykonaniu dokumentacji technicznej. 

Zbiorniki LPG podziemne czy zbiorniki naziemne LPG. Mirosławiec otrzyma od nas informacje

Ogrzewania domu (lub innego typu budynku) ze zbiorników wolnostojących LPG, to najlepsza alternatywa dla trujących pieców na paliwa kopalniane czy kosztownego ogrzewania elektrycznego. 

Ponadto - dzięki dofinansowaniom, koszt wykonania instalacji staje się cenowo korzystny (ekonomicznie). Ekologiczne i zdrowotne zalety są bowiem bezcenne. 

Innymi argumentami za ogrzewaniem gazami płynnymi, są: 

  • wygoda,
  • bezobsługowość,
  • ekonomia (jedno tankowanie może wystarczyć na prawie rok)
  • całkowite bezpieczeństwo.  

Rozwiązanie to sprawdza szczególnie w miejscach, gdzie nie występuje sieć gazownicza. 

Ogrzewając dom korzysta się ze zbiorników LPG, które występują w dwóch wariantach: podziemnym i nadziemnym. Ich moc jest taka sama. Różnią się montażem. 

Podziemne zbiorniki są dla działek, gdzie zabudowa jest ścisła oraz w przypadku, gdy jest ona niewielkich rozmiarów. Ich dodatkową zaletą jest brak ingerencji w architekturę przestrzenną.

Natomiast zbiorniki naziemne montowane są tam, gdzie poziom wód gruntowych jest wysoki lub zabudowa działki jest znacznie luźniejsza, a sam teren jest spory.

Image
Image

Zalety ogrzewania ze zbiorników LPG

Wygoda, ekologia, bezpieczeństwo użytkowania. Ogrzewanie domu/budynku ze zbiorników na gazy płynny LPG, posiada wiele zalet. Kolejną z nich jest wysoka wydajność – napełniony zbiornik wystarczy na kilka miesięcy. Ponadto niskie koszty eksploatacji, generują dodatkowe oszczędności.

Jeśli zastanawiacie się nad założeniem naziemnego lub podziemnego zbiornika LPG i mieszkacie w Mirosławcu lub jego okolicach, nasza firma ORG-EKO poleca się do usług. 

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.