Zbiorniki naziemne i podziemne LPG Dębno

Wiele osób z miejscowości podmiejskich, ze względu na brak podpięcia domów do sieci gazowniczej, zmuszonych jest do korzystania z ogrzewania elektrycznego lub pieców na paliwo stałe. Rozwiązania te, często są drogie i generują dodatkowe problemy, takie jak trudności z miejscem na przechowywanie węgla czy pelletu. Doskonałym rozwiązaniem w takich sytuacjach, jest ogrzewanie domu gazem ze zbiornika LPG wolnostojącego. Alternatywa ta jest całkowicie bezpieczna, bezobsługowa, a co najważniejsze ekologiczna. Przynosi nie tylko korzyści dla portfela, ale także dla środowiska. Dlatego zbiorniki naziemne i zbiorniki LPG podziemne dla Gorzowa Wielkopolskiego i jego mieszkańców, są rozwiązaniem idealnym

Image

Gaz płynny ze zbiornika naziemnego czy podziemnego?

Zbiornik naziemny LPG wykonany jest ze specjalnych materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo i nie nagrzewanie się zbiornika pod wpływem promieniowania słonecznego. Ten rodzaj zbiornika jest stosowany na dużych działkach, gdzie występuje luźna zabudowa. Stosuje się go także, gdy wysoki poziom wód gruntowych nie pozwala na zbiorniki LPG podziemne. Zbiorniki naziemne LPG w Dębnie, występują w pojemnościach: 2700 L, 4850 L, oraz 6400 L.

Zborniki LPG podziemne instaluje się natomiast na małych, lub gęsto zabudowanych działkach. Znajdują się pod powierzchnią ziemi i nie ingerują w krajobraz działki. Z powodu niewątpliwych walorów estetycznych, zbiorniki podziemne na gaz płynny, wypierają te nadziemne. Możliwe pojemności zbiorników to również: 2700 (najczęściej wykorzystywany przy domkach jednorodzinnych), 4850 oraz 6400 litrów.

Zakup czy wynajem zbiornika?

Wolnostojący zbiornik LPG można zakupić, bądź wydzierżawić. Zaletami kupna jest możliwość kupna gazu u dowolnego dystrybutora, co wiąże się z przebieraniem wśród ofert, natomiast dzierżawiąc zbiornik często jesteśmy uzależnieni od jednego dostawcy, bez możliwości negocjacji ceny. Koszt wynajmu często przekracza koszt zakupu już po roku użytkowania. Dodatkowo, dzierżawionego pojemnika nie można potem odsprzedać.

Image
Image

Zbiorniki LPG Dębno - kompleksowe podejście do klienta

Instalacja zbiornika jest stosunkowo prosta, szybka i bezpieczna, a on sam jest właściwie bezobsługowy. Gaz płynny może zasilać zarówno kotły grzewcze, jak i kuchenki gazowe. LPG to także gwarancja niskiej ceny, ponieważ zbiornik można zasilić poza sezonem grzewczym, kiedy ceny gazu są niższe. Aby obniżyć koszt ogrzewania domu jeszcze bardziej, należy sprawdzić wiele ofert, które konkurując o klienta obniżają ceny.

Na pewno znasz uczucie, gdy mnóstwo czasu poświęcasz na wypełnienie jakiegoś wniosku, a ostatecznie i tak nie masz pewności, czy zostanie on przyjęty w urzędzie. Firma ORG-EKO zajmie się tym za Ciebie. Wszelkie formalności związane z instalacją zbiornika na gaz płynny (tj. pozwolenia, odbiór i dokumentacja techniczna), leżą po naszej stronie.