Zbiorniki naziemne i podziemne LPG Stargard

Ogrzewanie domu gazem płynnym pochodzącym ze zbiorników LPG naziemnych i podziemnych, jest idealnym rozwiązaniem dla mieszkańców Stargardu i okolic.

System ogrzewania (ze zbiorników wolnostojących na gaz LPG) to idealna alternatywa dla ogrzewania elektrycznego lub wykorzystującego paliwa stałe, kopalniane jak węgiel.

Jest wybierany szczególnie chętnie w miejscach, gdzie nie ma dostępności do sieci gazociągowej (takich jak miejscowości podmiejskie czy niektóre starsze dzielnice miast).

Dzięki dofinansowaniom, wymiana starego systemu ogrzewania na nowy i ekologiczny, nie jest tak kosztowna, jakby mogło się to Państwu wydawać.

Image

Podział zbiorników LPG - szeroka oferta

Zbiorniki LPG mają trzy typy litrażu: 2700, 4850 oraz 6400 litrów.

Dzielą się na dwie wersje: podziemną i naziemną. Zarówno jedna jak i druga, dają identyczne efekty przy ogrzewaniu domu.

Zbiorniki naziemne stosowane są w miejscach, gdzie:

  • zabudowa jest luźniejsza,
  • działka ma dużą niezagospodarowaną przestrzeń,
  • występuje wysoki poziom wód gruntowych.

Natomiast podziemne zbiorniki wykorzystywane są tam, gdzie:

  • zabudowa jest ścisła
  • na działkach o małej powierzchni,
  • na terenach mocno zabudowanych.

Dodatkową zaletą podziemnego zbiornika na gaz płynny LPG, jest jego brak modyfikowania przestrzeni wizualnej nieruchomości (umieszczany pod ziemią jak nazwa wskazuje).

Zakup czy wynajem zbiornika?

Przy zakładaniu ogrzewania ze zbiornika wolnostojącego LPG, muszą się Państwo zastanowić czy zamierzacie kupić czy wydzierżawić zbiornik. Obie możliwości mają swoje wady i zalety, jednak z doświadczenia wiemy, że bardziej opłaca się nabyć zbiornik na własność.

Pierwszą zaletą zakupu nad wynajmem, jest możliwość negocjacji cen u dostawców gazy płynnego. W przydatku dzierżawy, firma wynajmująca (bardzo często) narzuca swojego dostawcę w umowie, co uniemożliwia negocjację z innymi (tańszymi i lepszymi). Kolejnym atrybutem przemawiającym za zakupem jest brak kosztów dzierżawy. Sam zakup zbiornika wolnostojącego na gaz płynny, może zwrócić się Państwu już po roku użytkowania. Dodatkowo zakupiony zbiornik, możecie później odsprzedać, co jest niemożliwe w przypadku dzierżawy.

Image
Image

Zbiorniki LPG Stargard - kompleksowe podejście do klienta

Jeśli kalkulują Państwo zainstalowanie naziemnego lub podziemnego zbiornika LPG w celu ogrzania domu, a mieszkają w Stargardzie lub jego okolicach, polecamy się. Nasza firma ORG-EKO, szczyci się doświadczeniem w tej branży oraz tym, że sprawę każdego z Państwa, traktujemy priorytetowo. Chętnie pomożemy w dobraniu odpowiedniej instalacji grzewczej, przeprowadzimy zainteresowanych przez cały proces (od wykonania projektu, przez zakup zbiornika, aż po odbiór końcowy). Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu przez maila lub telefon.