Zbiorniki naziemne i podziemne LPG Kłodawa

W miejscach, w których dostęp do gazu ziemnego jest uniemożliwiony brakiem instalacji sieciowej, doskonale sprawdzi się ogrzewanie domu gazem płynnym. Jest to świetny zamiennik paliw stałych lub drogiego ogrzewania elektrycznego.

Zbiorniki na gaz płynny mają wiele zalet. Przede wszystkim są ekologiczne, co jest niezmiernie ważne dla ochrony naszego środowiska. Są również bardzo funkcjonalne w użytkowaniu, a także oszczędne. Dlaczego? Ponieważ jedno napełnienie wystarcza na bardzo długi czas, a zakupienie zbiornika LPG wolnostojącego na własność, pozwala nabywać gaz w bardzo atrakcyjnych cenach.

Image

Gaz płynny ze zbiornika naziemnego czy podziemnego?

Wolnostojące zbiorniki LPG można nabyć w dwóch wersjach - jako naziemne lub podziemne zbiorniki na LPG.

Zbiorniki naziemne LPG, mają swoje zastosowanie głównie w miejscach występowania wysokiego poziomu wód gruntowych. Są też dobrym rozwiązaniem na terenach o luźniejszej zabudowie, gdzie zbiornik zewnętrzny nie stanowi przeszkody, niczego nie zasłania I nie zabiera miejsca.

Natomiast w miejscach o ciasnej zabudowie przestrzennej i działkach o małych powierzchniach, najlepiej sprawdzą się zbiorniki LPG podziemne. W Kłodawie często się na nie decydujecie, gdyż dodatkową zaletą tego typu zbiorników jest pozostawienie wizualnej kompozycji działki niezabudowanej.

Przy wyborze zbiornika warto zwrócić uwagę na jego pojemność. Dostępne są zbiorniki naziemne i podziemne o pojemności: 2700, 4850 i 64000 litrów. Wybór odpowiedniego zależy od wielkości zapotrzebowania na gaz.

Zalety zakupu zbiornika LPG w Kłodawie

Wolnostojący zbiornik na gaz LPG jest bardzo szybki i łatwy w zamontowaniu u klienta. Poza tym do montażu takiego zbiornika, nie ma potrzeby posiadania kotłowni, w której znajdowałby się piec oraz nie trzeba kupować paliw stałych takich jak węgiel, koks lub pellet. Nie jest również potrzebna specjalistyczna infrastruktura przemysłowa.

Kolejną wielką zaletą ogrzewania domu wolnostojącym zbiornikiem LPG, jest wysoka wydajność zbiornika. Jedno napełnienie wystarcza nawet na kilka miesięcy - przy zasilaniu wszystkich urządzeń domowych (kuchenka gazowa, bojler do wody).

Zbiornik taki ponadto jest bezpieczny, bezobsługowy a koszty jego eksploatacji są bardzo niskie.

Image
Image

Zbiorniki LPG Kłodawa - kompleksowe podejście do klienta

Nasza firma w trosce o komfort klienta, zajmuje się kompleksowym wykonaniem instalacji gazowej począwszy od projektu, aż do końcowych odbiorów. Uzupełnimy dokumentację techniczną, uzyskamy niezbędne pozwolenia, pomożemy w wyborze odpowiedniego zbiornika i wykonamy instalację gazową a także dokonamy końcowego odbioru.

Wszystkie zbiorniki w naszej ofercie są fabrycznie nowe oraz posiadają wymagane badania i certyfikaty. Gwarantujemy terminowość i wysoką jakość wykonania. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.