Zbiorniki naziemne i podziemne LPG Dębno

Nasza firma ORG-EKO jest kompleksowym wykonawcą ogrzewania na gaz płynny LPG, pochodzący ze zbiorników wolnostojących zewnętrznych.

ORG-EKO dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku grzewczym oraz kompleksowemu podejściu do każdego z Państwa, jest w stanie pomóc przy procesie wymiany starego systemu ogrzewania na ogrzewanie gazem LPG (ze zbiorników wolnostojących). Cały proces: projekt, zakup zbiornika i jego montaż, wykonanie instalacji wewnętrznej wykonają dla Państwa nasi wykwalifikowani pracownicy. Ponadto otrzymacie od nas pomoc, przy: uzyskaniu pozwoleń, obiorze końcowym, wykonaniu dokumentacji technicznej.

Image

Ogrzewanie ze zbiorników na gaz płynny – podstawowe informacje

Wykorzystywanie ogrzewania domu (lub budynku) ze zbiorników wolnostojących na gaz LPG, stanowi doskonałą alternatywę dla starych, trujących pieców węglowych czy drogiego ogrzewania elektrycznego.

Dzięki dofinansowaniom, koszt wykonania całości instalacji jest relatywnie przystępny, a dodatkowymi argumentami przemawiającymi za takim rozwiązaniem jest:

  • wygoda,
  • bezobsługowość,
  • ekologia,
  • ekonomia
  • i co najważniejsze - użytkowanie takiego typu systemu jest całkowicie bezpieczne.

Rozwiązanie to sprawdza się w szczególności w miejscach niezgazyfikowanych (czyli w takich, gdzie nie występuje sieć gazownicza).

Ogrzewanie to korzysta ze zbiorników LPG, które występują w dwóch wersjach: podziemnej i nadziemnej. Podziemne zbiorniki, stosowane są w miejscach, gdzie zabudowa jest ścisła oraz w przypadku, gdy działka (na której ma być postawiony zbiornik) jest niewielkich rozmiarów. Natomiast naziemne używane są, gdy poziom wód gruntowych jest wysoki oraz gdy macie Państwo do czynienia z luźniejszą zabudową. Niewątpliwą (i dodatkową) zaletą (pomiędzy tymi rozwiązaniami) jest brak ingerencji w architekturę przestrzenną działki - w przypadku zbiornika podziemnego. Montowany pod ziemią jest całkowicie niewidoczny.

Zbiorniki naziemne i podziemne LPG Dębno

Oprócz wygody, bezpieczeństwa użytkowania i aspektu ekologicznego, ogrzewanie domu ze zbiorników naziemnych i podziemnych na gazy płynny LPG, posiada wiele innych zalet. Pierwszą z nich jest niewątpliwie bardzo wysoka wydajność – jeden, napełniony zbiornik, może wystarczyć na kilka miesięcy ogrzewania. Ponadto niskie koszty eksploatacji i możliwość zasilenia wszystkich urządzeń w domu, generuje dodatkowe oszczędności.

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad założeniem do swojego domu, naziemnego lub podziemnego zbiornika LPG i mieszkacie w Dębnie lub jego okolicach, nasza firma ORG-EKO poleca swoje usługi. Bardzo chętnie pomożemy w dobraniu odpowiedniej instalacji grzewczej.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Image